Bastia - Orléans, dumane a 8 ore di sera

Bastia veut réussir pleinement sa fête demain soir à l’occasion de la réception d’Orléans. Large vainqueur à Luzenac, c’est cette fois-ci devant son nombreux public qu’il tentera de terminer en beauté, en s’adjugeant le titre de la meilleure attaque ! Une chose est certaine, Armand Cesari fêtera comme il se doit ses héros !

[tab: In corsu]
Bastia vole riesce a so festa dumane à sera à l'occasione di a venuta d'Orléans. Vincitore di trinca in Luzenac, sta volta hè davant'à un publicu numerosu ch'ellu pruverà di finisce in bellezza, vincendu u tìtulu di più bona attacca ! Una cosa hè sigura, Armand Cesari festighjerà cum'ellu ci vole i so eroi !

Dop'à l'intrenamentu di ghjovi matina, Frédéric Hantz hà cunvucatu un gruppu di sedeci ghjucadori pè a ricezzione d'Orléans.

SC Bastia

I ghjucadori ritenuti 1. Magno Macedo Novaes
30. Dumè Agostini
.
19. Maka Mary
20. Matthieu Sans
21. Féthi Harek
24. Jérémy Choplin
29. Gilles Cioni
.
4. Jacques-Désiré Périatambée
7. Wahbi Khazri
8. Gaël Angoula
12. Serisay Barthélémy
13. Salim Moizini
15. Mathieu Robail
.
2. Sadio Diallo
23. David Suarez
26. Idrissa Sylla
Feriti
18. Yannick Cahuzac (adducteurs)
9. Yassin El Azzouzi (ménisque)
Suspesi
.
Micca ritenuti
10. Jean-Jacques Rocchi
11. Alexandre Garcia
27. Amiran Sanaia

US Orléans

U gruppu Non-communiqué

L'ufficiali

Ghjudici Arbitre centre : BEN EL HADJ HAKIM
Arbitre assistant 1 : JEANNE PHILIPPE
Arbitre assistant 2 : MELIQUE BASTIEN
Délégué principal : MORERE ANTOINE
Délégué adjoint 1 : MICHELETTI HENRI

[tab: En français]
A l’issue de l’entrainement de jeudi matin, Frédéric Hantz a convoqué un groupe de seize éléments pour la venue d’Orléans.

SC Bastia

I ghjucadori ritenuti 1. Magno Macedo Novaes
30. Dumè Agostini
.
19. Maka Mary
20. Matthieu Sans
21. Féthi Harek
24. Jérémy Choplin
29. Gilles Cioni
.
4. Jacques-Désiré Périatambée
7. Wahbi Khazri
8. Gaël Angoula
12. Serisay Barthélémy
13. Salim Moizini
15. Mathieu Robail
.
2. Sadio Diallo
23. David Suarez
26. Idrissa Sylla
Feriti
18. Yannick Cahuzac (adducteurs)
9. Yassin El Azzouzi (ménisque)
Suspesi
.
Micca ritenuti
10. Jean-Jacques Rocchi
11. Alexandre Garcia
27. Amiran Sanaia

US Orléans

U gruppu Non-communiqué

L'ufficiali

Ghjudici Arbitre centre : BEN EL HADJ HAKIM
Arbitre assistant 1 : JEANNE PHILIPPE
Arbitre assistant 2 : MELIQUE BASTIEN
Délégué principal : MORERE ANTOINE
Délégué adjoint 1 : MICHELETTI HENRI

À lire également

Ricevete a lettera